Apel z okazji Dnia Patrona

2014-10-07 14:07:00

 

6 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona - Książąt Pomorskich. Uczniowie i nauczyciele zgromadzili się na apelu, który przypomniał historię Książąt Pomorskich i ich rolę w rozwoju naszego regionu. Na apelu obecne były poczty sztandarowe trzech szkół Zespołu, z sztandarami, ufundowanymi rok temu, w sześćdziesiątą rocznicę Szkoły.

Podczas apelu nastąpiło wręczenie nagród w konkursie wiedzy o Patronie, który odbył sie 2 października. Wzięły w nim udział dwuosobowe zespoły z 12 klas. Pytania konkursowe dotyczyły panowania książąt pomorskich z dynastii Sobiesławiców w XII i XIIIw.

I miejsce kl. 1 LOP

Paulina Dornowska

Wiktoria Pobłocka

II miejsce kl. 2 LSG

Karolina Grotha

Martyna Bukowska

III miejsce kl. 3 LSG

Aleksander Reiter

Szymon Kaim

DSC_0120_resize.JPG

DSC_0117_resize.JPG

DSC_0116_resize.JPG

DSC_0115_resize.JPG