Bieg ku czci żołnierzy

2017-03-20 13:22:00

Dnia 11.03.2017r (sobota) odbył się bieg w ramach III Kartuskich Dni Żołnierzy Wyklętych, organizowany przez lokalnego działacza społecznego p. Kazimierza Sochę- Borzestowskiego we współpracy ze Związkiem Piłsudczyków RP, Oddział Kaszubsko- Pomorski w Kartuzach. Bieg odbył się w Kiełpinie Kartuskim, trasa miała w większości charakter leśny. Uczestnicy mieli do wyboru dwa dystanse: 1963m oraz 5000m. W biegu uczestniczyło 10 osób z naszej Szkoły: Barbara Fierka, Julia Orzoł, Jakub Depka-Prądzyński, Patryk Magulski , Daria Formela , Sylwia Skorowska, Dominika Radomska , Dominika Hendrich, Kacper Leman i Arek Bronk. Każdy z uczestników dostał medal i dyplom za ukończenie biegu. Na zakończenie zostaliśmy poczęstowani tradycyjną grochówką. Atmosfera i organizacja była bardzo ciepła i przyjacielska.
Opracowała uczennica klasy II LOP

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.png