Do gimnazjalisty

2013-05-20 15:39:00

Drogi gimnazjalisto!

 

Wkrótce w Twoim życiu zacznie się nowy etap – nauka w szkole ponadgimnazjalnej. Może on potrwać w zależności od Twojego wyboru  od trzech do czterech lat. To gdzie i w jaki sposób
je spędzisz zależy głównie od Ciebie.

Zapraszamy Cię do Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie.Oferujemy Tobie szkołę z niemal sześćdziesięcioletnią tradycją, która zagwarantuje Ci wszechstronny rozwój. Przygotowaliśmy z myślą o Twojej przyszłości interesujące kierunki kształcenia.

Klasy policyjne  i Straży Granicznej Liceum Ogólnokształcącego przygotowują do pracy
w służbach mundurowych oraz do podjęcia nauki w szkołach oficerskich i podoficerskich, 
a także do podjęcia studiów.

Technikum możesz obok matury zdobyć interesujący Cię zawód, który z pewnością zapewni Ci pracę, gdyż obrane przez nas kierunki kształcenia: technik ekonomista, technik logistyk, technik organizacji reklamy, zastały skonsultowane z aktualnym zapotrzebowaniem lokalnych rynków pracy. Aktualnie nasi wyróżniający się uczniowie odbywają praktyki zawodowe w Anglii. Po ukończeniu Technikum możesz kontynuować naukę na studiach.

Wybierając zaś Zasadniczą Szkołę Zawodową zostaniesz fachowcem w swojej dziedzinie, 
a nasi nauczyciele przedsiębiorczości i doradcy zawodowi przygotują Cię tak, byś mógł/mogła śmiało postawić pierwsze kroki na rynku pracy.

Oferujemy naszym uczniom naukę w placówce dynamicznie rozwijającej się. W naszym
Zespole Szkół pracują wysoko wykwalifikowani nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących
i zawodowych, którzy doskonale przygotują Cię do egzaminu maturalnego i egzaminów zawodowych. Zadbamy o Twój rozwój dzięki zajęciom wykraczającym poza standardy szkolne.

Atutem naszej szkoły jest otwarcie na zmiany i potrzeby środowiska lokalnego. Jesteśmy szkołą przyjazną uczniowi, praca odbywa się w życzliwej atmosferze. Twoje bezpieczeństwo i dobro stawiamy na pierwszym miejscu.

 W nowej szkole życzymy Ci wiele sukcesów.

 

Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie