Dwa konkursy języka angielskiego

2016-03-05 19:06:00

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego pt "Mistrz Parafrazy" polegającym na prafrazowaniu zdań w języku angielskim.

Eliminacje szkolne odbędą się w najbliższą środę na pierwszej godzinie lekcyjnej  w sali 218. Dwie najlepsze osoby wezmą udział w finale konkursu, który odbędzie się 18 marca 2016 w I LO w Kartuzach.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie organizowanym przez WSB w Gdańsku pt "Pokaż nam język", którego tematem przewodnim jest "Bliżej czy dalej od siebie? - rola wirtualnego świata w komunikacji międzyludzkiej". Konkurs organizowany jest zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim. Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować sie na stronie www.pokaznamjezyk.pl i w terminie od 8 do 16 marca rozwiązać test online. Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Katarzyna Dagiel.