Dzień Niepodległości

2012-11-15 21:56:00

11 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Uroczystość odbyła się w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie i rozpoczęła się mszą świętą o godzinie 11.30. Po mszy włodarze miasta, radni, kombatanci, przedstawiciele szkół, uczniowie i harcerze złożyli kwiaty na grobie ofiar Marszu Śmierci na cmentarzu obok kościoła. Naszą szkołę reprezentowali: pani Gabriela Kowalska, dyrektor szkoły oraz poczet sztandarowy – uczniowie klasy I LSG, a wartę na cmentarzu pełnili uczniowie klasy I i II LSG.

Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli: pani Ewy Skierki, pani Celiny Leszczyńskiej-Rubin i pani Danuty Klimkiewicz przygotowali nastrojowy program słowno-muzyczny z okazji Dnia Niepodległości, który moglismy zobaczyć w piątek 9 listopada.

Zdjęcia z powyższych wydarzeń są dostępne w Galerii.

01DSC_0034.JPG

02DSC_0125.JPG