Europejski Tydzień Sportu

2018-09-24 12:28:00

W dniu wczorajszym rozpoczęła się czwarta edycja Europejskiego Tygodnia Sportu obchodzonego w dniach od 23 do 30 września 2018 r. Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie, jako odpowiedź na niski poziom podejmowania ruchu i wysiłku fizycznego w niektórych krajach Europy. Sport i aktywność mają znaczny wpływ na nasze dobre samopoczucie dlatego i nasza szkoła w tym roku włączyła się do działania. Już w najbliższą środę zapraszamy uczennice i uczniów kl. I Technikum tj. I TKL i I TEP na PIERWSZY EUROPEJSKI KRAJOZNAWCZY RAJD NORDIC WALKING PO KASZUBACH "Marsz po zdrowie". Informacja o planowanym rajdzie znalazła się już na dolnym korytarzu szkolnym. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z gazetką szkolną na temat planowanych tras marszu oraz do pogłębienia wiedzy o technice maszerowania z kijkami Nordic Walking. Wierzymy, że pogoda nam dopisze i pozwoli na aktywne, przyjemne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

 
Nasz PIERWSZY EUROPEJSKI KRAJOZNAWCZY RAJD NORDIC WALKING PO KASZUBACH "Marsz po zdrowie" znalazł się na liście wydarzeń Europejskiego Tygodnia Sportu   LINK

nordic01.jpg

nordic02.jpg

nordic03.jpg

nordic04.jpg