I Powiatowy Konkurs "Skuteczna rozmowa z klientem"

2018-11-30 09:57:00

Ogromne gratulacje dla zespołu Branżowej Szkoły I Stopnia: Dominiki Nowak z 3cz, Tobiasza Mach z 2bz oraz Patryka Konkel z 2bz za zajęcie I MIEJSCA w I Powiatowym Konkursie „Skuteczna Rozmowa z Klientem”!!!!! Dominika, Tobiasz i Patryk w dniu dzisiejszym rywalizowali z pięcioma zespołami szkół ponadgimnazjalnych powiatu kartuskiego i okazali się być NAJLEPSI! W ramach konkursu uczniowie wzięli udział w  sześciu zadaniach konkursowych, które obejmowały odpowiedzi na pytania dotyczące tekstów podanych przez organizatora konkursu, odpowiedzi na pytania dotyczące savoir vivre’u w miejscu pracy, wskazania błędów w inscenizowanych rozmowach z klientem, poszukiwania informacji o wskazanym produkcie, odpowiedzi na pytania kupującego dotyczące wskazanego produktu, jak również pakowania wskazanego produktu. Nasz zespół wykazał się dużą wiedzą, umiejętnością współpracy i kreatywnością. Bardzo dziękujemy.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg