II etap konkursu logistycznego w Gdyni

2014-02-10 15:33:00

Dnia 10 stycznia 26 uczniów klas logistycznych przystąpiło do międzyszkolnego konkursu logistycznego. Aż 17 uczestników zakwalifikowało się do II etapu konkursu, który odbędzie się 27 marca 2014r w siedzibie WSAiB w Gdyni. Najlepszym okazał się Jakub Piernicki z kl. II TRL, który uzyskał 22 z 30 możliwych do zdobycia punktów. Pozostałe osoby zakwalifikowane do II etapu, to:

Marcin Witos III TL, Martyna Papieczka II TRL, Hania Studzińska II TRL, Daria Formela IV TIL, Przemek Czoska IV TIL, Mateusz Socha II TRL, Monika Herka III TL, Kamil Grota IV TIL, Michał Wdowicz III TL, Michalina Grzenkowicz III TL, Mateusz Płotka III TL, Dorota Holcer III TL, Mateusz Lihs IV TIL, Natalia Konkol III TL, Kamil Skierka II TRL, Agata Plichta II TRL.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!