II miejsce w konkursie logistycznym

2018-03-26 11:25:00

22 marca 2018 odbył się finał VI edycji Konkursu Logistycznego organizowanego przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni, w którym uczestniczyło 250 uczniów z 17 szkół z województwa Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Zachodnio-Pomorskiego, Dolnośląskiego i Świętokrzyskiego.

W oczekiwaniu na wyniki konkursu uczniowie mieli przyjemność wysłuchać prelekcji prof. zw. dr hab. inż. Krzysztofa Ficonia na temat Łańcuchów Dostaw a także studentów logistyki Mariusza Kity pt. ”Logistyka wypraw polarnych” oraz Pawła Czai pt. ”Przeładunek w praktyce – problemy przeładunkowe blach stalowych”.

Nauczyciele i opiekunowie w trakcie trwania konkursu uczestniczyli w szkoleniu „Kreatywne rozwiązywanie problemów”, które poprowadziła trener biznesu Małgorzata Zmysłowska.
Laureaci Konkursu Logistycznego:

I miejsce – Katarzyna Dalkowska – Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie
II miejsce – Paweł Russjan – Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie
III miejsce – Natalia Wandtke – Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie

Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, zaś zwycięzca zdobył nagrodę główną w postaci indeksu na dowolne studia w Uczelni im. E. Kwiatkowskiego.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów.

 IMG-2066.JPG
 
IMG-2070.JPG
 
IMG-2071.JPG
 
IMG-2075.JPG
 
IMG-2085.JPG