II miejsce w półfinale wojewódzkim

2013-12-09 16:19:00

Kolejne sukcesy naszych uczennic

Nasza drużyna w piłce ręcznej dziewcząt po wygraniu turnieju powiatowego, udała się na półfinał wojewódzki licealiady, który odbył się w Wejherowie. W turnieju brały reprezentację powiatów: wejherowskiego, puckiego, lęborskiego i kartuskiego. Nasze dziewczyny zajęły drugie miejsce.

W pierwszym swoim meczu spotkaliśmy się z gospodarzami turnieju ZSP nr 4 w Wejherowie, gdzie ulegliśmy po zaciętym meczu 16:10 (8:4). Następnie dziewczęta pewnie pokonały reprezentację z Pucka  i drużynę II LO z Lęborka.

 Klasyfikacja końcowa:

1.    ZSP nr 4 Wejherowo

2.    ZSZiO Żukowo

3.    II LO Lębork

4.    ZSP Puck

Skład drużyny: Emilia Kolka (1LOP), Paulina Magulska (1LOP), Weronika Białach (1LOP), Paulina Witowska (1LOP), Kinga Kobiela (1LOP), Dominika Grzenia (1LSG), Wiktoria Brandt (1LSG), Anna Gosz (1LSG), Marlena Szymichowska (2LOP), Daria Borowczak (3LOP), Kamila Sienkiewicz (3TEI)  Opiekun: Szymon Biernacki

Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów.

DSC_1015.JPG