II miejsce w Powiatowej Licealiadzie

2017-03-31 09:22:00

 

Reprezentacja ZSZiO Żukowo zajęła drugie miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej 6-osobowej.

Nasza szkoła trafiła do drugiej grupy razem z ZSP Przodkowo i ZST Kartuzy. Pierwszą grupę tworzyły I LO Kartuzy, II LO Kartuzy i ZSZiO Kartuzy.  Reprezentacja naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w grupie, wygrywając następująco: z ZSP Przodkowo( 4:0) i ZST Kartuzy (3:1). W półfinale spotkaliśmy się z I LO Kartuzy. W regulaminowym czasie padł remis (1:1). W rzutach karnych okazaliśmy się lepsi o jedno trafienie i to ZSZiO Żukowo zagra o pierwsze miejsce w turnieju.  W meczu finałowym padł remis (0:0) i w karnych nie mieliśmy już tyle szczęścia i przegraliśmy o jedno trafienie.

 

Kolejność końcowa:

1.       ZSZiO Kartuzy
2.       ZSZiO Żukowo
3.       ZST Kartuzy
4.       I LO Kartuzy
5.       ZSP Przodkowo
6.       II LO Kartuzy

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!

 

Opiekun drużyny: Szymon Biernacki

05_1.jpg