II Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej

2014-04-15 08:58:00

9 kwietnia 2014r odbył się w naszej szkole II  Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej. Konkurs  ten odbywa się w naszej szkole  od kilku lat.  Początkowo  miał  jedynie  wymiar szkolny, a od zeszłego roku w konkursie biorą udział uczniowie  z innych szkół ponadgimnazjalnych powiatu kartuskiego.  Konkurs ma charakter koncertu z udziałem publiczności, czyli uczniów naszej szkoły.

W tym roku w konkursie wystąpiło 13 artystów z 5 szkół (ZSP Somonino, I LO Kartuzy, ZSP Sierakowice, ZSZiO Kartuzy, ZSZiO Żukowo).  Konkurs stał na wysokim poziomie językowym i muzycznym. Słuchaliśmy  solistów i duetów; niektórzy uczniowie  akompaniowali sobie na gitarach.  Jury, w skład którego wchodzili  nauczyciele języka angielskiego z poszczególnych szkół biorących udział w Konkursie oraz nauczyciel muzyki, wytypowało 3 zwycięzców. I miejsce zajęła uczennica ZSZiO z Kartuz, Marta Okrój. Nagrodę publiczności zdobyła uczennica ZSP  z Somonina , Paulina Pranszk.

Konkurs zakończył się  koncertem laureatów, których występy były gromko oklaskiwane przez publiczność.

DO ZOBACZENIA ZA ROK Laughing

DSC_0199.JPG

DSC_0145.JPG

DSC_0136.JPG