III Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej

2015-04-17 15:22:00

Dnia 16 kwietnia odbyła się w naszej szkole trzecia już edycja Powiatowego Konkurs Piosenki Angielskiej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu kartuskiego.

Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem. Wystąpiło 17 uczniów  z 6 szkół. Uczestnicy zaprezentowali  wysokie  umiejętności zarówno muzyczne jak  i językowe,  stąd wyłonienie zwycięzców było sporym wyzwaniem dla komisji konkursowej.

Ostatecznie I miejsce  zajęły ex aequo Marta Okrój z ZSZiO w Kartuzach i Marcelina Brylowska  z I LO w Kartuzach. Ta ostatnia zdobyła także serca publiczności, która przyznała jej swoją nagrodę.

Konkurs był nie tylko sprawdzianem umiejętności artystycznych i językowych dla uczniów szkół średnich naszego powiatu ale także okazją do wspólnej zabawy. Wszyscy żegnali się słowami „Do zobaczenia za rok”.

Głównym organizatorem imprezy była pani Mirosława Stencel.

Marcelina_Brylowska_-_I_miejsce_i_nagroda_publicznoci.JPG

Marta_Okrj_-_I_miejsce.JPG

Klaudia_Wsierska_-_II_miejsce.JPG

DSC_0029.JPG

DSC_0024.JPG

DSC_0002.JPG