IV miejsce siatkarek

2016-02-15 09:27:00

Reprezentacja ZSZiO Żukowo brała udział w X jubileuszowym turnieju piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Kartuzach.  Nasza drużyna zajęła czwarte miejsce przegrywając wszystkie mecze. W turnieju ZSZiO Żukowo rozegrało dwa bardzo  wyrównane mecze z ZSP Sierakowice i ZSZiO Kartuzy, ulegając znacznie triumfatorom turnieju I LO w Kartuzach.  Uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i puchary. Najlepszą zawodniczką ZSZiO Żukowo wybrano Joannę Marszal z 3 BZ, która otrzymała w nagrodę torbę sportową. Turniej odbywał się w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

Kolejność końcowa:

1.    I LO Kartuzy

2.    ZSZiO Kartuzy

3.    ZSP Sierakowice

4.    ZSZiO Żukowo

Skład: Dagmara Krause (3BZ), Joanna Marszal (3BZ),Lidia Rybakowska (2LSG), Marta Oleksiak (2LSG), Zuzanna Borzestowska (2LOP), Monika Kulaszewicz (2LOP), Paulina Piask (2TiL), Elżbieta Tomaczkowska (2 TiL), Martyna Szultk (2 TiL), Patrycja Damps (1 TEL), Opiekun drużyny: Szymon Biernacki

 siatk3.jpg

siatk4.jpg

siatk2.jpg

siatk1.jpg