IV Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

2016-04-21 17:08:00

Dnia 20 kwietnia 2016 roku odbył się IV Powiatowy Konkrs Piosenki Obcojęzycznej. Młodzież ponadgimnazjalna ze szkół powiatu kartuskiego mogła zaprezentować nie tylko swoje zdolności wokalne, lecz również doskonałą znajomość języków obcych. Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Poziom występów był bardzo wysoki. Młodzież siedząca na widowni doskonale się bawiła, przy okazji dopingując artystów. Wykonawcy prezentowali przeróżne style muzyczne od śpiewanej interpretacji słynnego wiersza Heinego "Lorelei" poprzez liczne wykonania muzyki pop, po repertuar kabaretowy. Tego rodzaju konkursy to doskonały sposób na odkrycie młodych talentów. Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach jako patron imprezy przekazał środki pieniężne na zorganizowanie konkursu i zakup wspaniałych nagród, za co bardzo dziękują organizatorzy.

 Laureaci konkursu:

 Nagroda Honorowa za zwycięstwa we wszystkich edycjach konkursu: Marta Okrój ZSZiO Kartuzy

 Nagroda publiczności: Marta Okrój ZSZiO Kartuzy

 Miejsce I: Martyna Furman i Marcelina Brylowska ZSO Kartuzy

 Miejsce II: Weronika Klasa ZST Kartuzy

 Miejsce III: Barbara Sypion ZSP Przodkowo

 Wyróżnienie: Klaudia Kuczyńska ZSZiO Żukowo

 DSC_0321.JPG

DSC_0542.JPG

DSC_0562.JPG

DSC_0538.JPG

DSC_0521.JPG

DSC_0524.JPG

DSC_0408.JPG