Jasełka zamiast "końca świata"

2013-01-01 15:59:00

Dwukrotnie zaprezentowali swój występ artystyczny uczniowie zespołu wokalno-instrumentalnego Pani Celiny Rubin i aktorzy grupy teatralnej Pana Roberta Redlickiego w ostatni szkolny dzień roku kalendarzowego 2012. Tematyka spektaklu pt. „Przemytnik” dotyczyła oczywiście świąt Bożego Narodzenia, a kolędy w wykonaniu naszego chóru wprowadziły wszystkich w atmosferę świąteczną. Warto podkreślić, że w przedstawieniu teatralnym wzięli udział uczniowie I klasy Liceum Straży Granicznej, którzy zadebiutowali w tego rodzaju przedsięwzięciu artystycznym. Po szkolnych „jasełkach” odbyły się wigilie klasowe przygotowane przez uczniów poszczególnych oddziałów. Klasa I LSG zrezygnowała z wigilii z wychowawcą i za oszczędzone pieniądze zakupiła produkty spożywcze i przemysłowe, by podarować je jednej z ubogich rodzin w Kiełpinie. Piątkowego końca świata zapowiadanego przez media uniknęliśmy, a na kolejny w najbliższych miesiącach nie ma co liczyć. Zatem po kilkudniowej przerwie świątecznej i odpoczynku w gronie najbliższej rodziny trzeba nam się brać ostro do nauki od pierwszych dni stycznia, bo na ferie w tym roku szkolnym musimy trochę poczekać.

jaselka2.JPG

jaselka3.JPG

jaselka1.JPG