Majówka z Wybickim

2016-05-26 22:32:00

W sobotę 21 maja odbyła się XI „Majówka  z Generałem Józefem Wybickim czyli wyprawa po generalskie epolety”.  

Rajd rozpoczął się w Dworze Rodziny Wybickich w Sikorzynie, a zakończył w Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie. Naszą szkołę reprezentował 3-osobowy zespół: Karolina Milewska, Elżbieta Wilkowska i Krzysztof Rydel- uczniowie klasy II Straży Granicznej.  W dobrych humorach wytrwale maszerowali przez 13 km, odpowiadali na pytania na punktach kontrolnych. Świetna pogoda i piękne widoki uprzyjemniały wędrówkę wszystkim uczestnikom.

Na zakończenie rajdu wręczono nagrody. Organizatorzy zapewnili poczęstunek dla zgłodniałych piechurów i rowerzystów. Obejrzeliśmy również występy zespołów, wykonujących pieśni i tańce kaszubskie.

wiesia3.JPG

wiesia2.JPG 

wiesia1.jpg