NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH, CZYLI JAK WYGRAĆ ŻEBY PRZEGRAĆ...

2014-09-28 17:14:00

Siedemnastego września 2014 odbyły się zawody sportowe „MundurINO”, zorganizowane m.in. przez Nadleśnictwo Elbląg i Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Elblągu, które przygotowane zostały specjalnie z myślą o klasach mundurowych.  Drużyna, która reprezentowała naszą szkołę, składała się z dwóch dziewczyn (Emilia Kolka 2LP; Paulina Magulska 2LP) oraz dwóch chłopaków (Szymon Mateja 2LP; Sebastian  Prądzyński 2LSG) oraz nauczyciela – opiekuna (Szymon Biernacki). Uczniowie naszej szkoły musieli zmagać się z licznymi konkurencjami związanymi  ze służbami mundurowymi, takimi jak zabezpieczenie śladów daktyloskopijnych, rozpoznanie gatunków drzew,  założenie ubioru przeciw skażeniom chemicznym, założenie stroju bojowego policyjnego i strażackiego, odnalezienie metalu wykrywaczem min i odnalezienie niebezpiecznych elementów w celi więziennej. Ich zadaniem  było również odnalezienie 8 punktów kontrolnych, znajdujących się na terenie nadleśnictwa, zdobywając do każdego osobną mapkę oraz przebywając, razem, dystans około 5 kilometrów. Reprezentanci ZSZIO Żukowo, walcząc do ostatniej chwili, zajęli ostatecznie 7 miejsce.

003b.jpg

003a.jpg

003.jpg

002.jpg

004.jpg