Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej

2014-12-15 13:34:00

Dnia 9.12.2014r. reprezentacja dziewcząt oraz chłopców ZSZiO w Żukowie wzięła udział w Półfinałowej Wojewódzkiej Licealiadzie  w piłkę ręczną, która odbyła się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie. W turnieju wzięły udział cztery drużyny dziewcząt i cztery drużyny chłopców reprezentujące  powiat kartuski, lęborski, pucki i wejherowski. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Obie drużyny reprezentujące powiat kartuski uzyskały drugie miejsce, ustępując minimalną różnicą goli tylko ZSP w Wejherowie.

 Drużynę dziewcząt reprezentowały: Emilia Kolka, Paulina Magulska , Weronika Białach , Paulina Witowska , Kinga Kobiela, Dominika Grzenia , Anna Gosz, Agata Mejna, Kamila Sienkiewicz, Paulina Piask, Anna Klecha.

 Drużynę chłopców reprezentowali:  Pysznik Dawid, Młyński Krystian, Artur Block, Damian Fularczyk,  Konrad Formela, Nikodem Kostuch, Konrad Ponhke, Karol Wroński, Miłosz Szymczak.            

Opiekę nad obiema drużynami sprawował Szymon Biernacki.