Piłka nożna halowa dziewcząt

2018-01-30 17:47:00

We wtorek, 23.01.2018 r., na hali sportowej w Goręczynie po raz  pierwszy odbyły się powiatowe zawody piłki nożnej halowej dziewcząt. Do rywalizacji  przystąpiło sześć drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach. Drużyna naszej szkoły po zwycięstwie i remisie zajęła drugie miejsce w grupie. Niestety, w ćwierćfinale trafiła na "Klasztorną", z którą przegrała 2:3. Ostatecznie nasze dziewczęta zajęły trzecie miejsce pokonując II LO z Kartuz. Grę reprezentacji należy ocenić na bardzo dobrą i tylko kontuzja M. Serkowskiej (kapitan drużyny) w pierwszym meczu i brak przysłowiowego łutu szczęścia uniemożliwiły grę o pierwsze miejsce.  

                                                                                     opiekun drużyny M. Klimkiewicz
DSC_0620.JPG

DSC_0625.JPG

DSC_0628.JPG