Trzecie miejsce dla klas mundurowych

2015-09-25 15:20:00

Dnia 16.09.2015r. uczniowie klas mundurowych reprezentowali szkołę na III Biegu na orientację "MundurINO", zorganizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Elblągu przy współpracy z nadleśnictwem Elbląg, a także Strażą Pożarną, Policją i Strażą Graniczną oraz Służbą Więziennictwa. Na starcie stanęło 11 drużyn z różnych szkół województwa pomorskiego. Zawodnicy mieli przed sobą do pokonania trasę składającą się z 11 odcinków oraz musieli wykonać 11 zadań związanych że służbami mundurowymi. Uczniowie naszej szkoły ostatecznie zajęli 3 miejsce. W trakcie zawodów odbył się bojowy pokaz psów działających w służbach mundurowych. Wystawiono także do pokazu sprzęt: pojazdy Straży Granicznej, Policji, Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej. Zawody zakończyły się wojskową grochówką i ogniskiem. W skład reprezentacji wchodzili: Paulina Magulska, Emilia Kolka, Szymon Mateja oraz Mateusz Kościecha. Ich opiekunem był nauczyciel Szymon Biernacki.mund01.jpg


mund02.jpg

mund03.jpg

mund4.jpg