VI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

2018-04-20 08:06:00

12 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbył się VI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Przybyli do nas uczniowie szkół  ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Możemy z zadowoleniem przyznać, że poziom wokalny i artystyczny co roku jest coraz wyższy, a w tym roku artyści w większości po prostu zachwycali. Pojawia się coraz więcej języków obcych i coraz więcej ciekawych pomysłów. Na przykład po raz pierwszy słyszeliśmy wykonania w języku francuskim, a uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Kartuzach przełożyli na język angielski popularną obecnie piosenkę Sławomira "Miłość w Zakopanym". Konkurencję zdeklasowało I LO w Kartuzach zdobywając najwyższe miejsca. Gromkie brawa i nagrodę publiczności zdobyła Aleksandra Kreft z tej właśnie szkoły. Mamy nadzieję, że konkurs nadal będzie przyciągał ludzi którzy chcą pokazać swój talent. 
 
Lista laureatów:
 
I miejsce Marta Goluch I LO Kartuzy
II miejsce Aleksandra Kreft I LO Kartuzy + nagroda publiczności
II miejsce Stanisław Jakubowski I LO Kartuzy
III miejsce Robert Niklas ZSP Przodkowo
III miejsce Weronika Klasa ZST Kartuzy
Wyróżnienie: Michał Karkowski i Mateusz Reiter ZST Kartuzy

IMG_5678.JPG

IMG_5684.JPG

IMG_5708.JPG

IMG_5723.JPG

IMG_5733.JPG

IMG_5752.JPG

IMG_5779.JPG

IMG_5794.JPG

IMG_5812.JPG

IMG_5855.JPG