VIII Olimpiada Logistyczna

2015-11-09 08:27:00

Znane są wyniki szkolnych eliminacji VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W drugim etapie największego w Polsce turnieju wiedzy logistycznej znalazło się 587 uczniów ze 181 szkół ponadgimnazjalnych. Na najlepszych czekają miejsca w finale, który odbędzie się grudniu w Wyższej Szkole Logistyki.

W październikowym, pierwszym etapie olimpiady wzięło udział 7126 uczniów z 294 szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce. W zawodach drugiego stopnia weźmie udział 587 olimpijczyków, którzy najlepiej rozwiązali 25 testowych pytań.

Miło nam poinformować, że dwóch uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do drugiego etapu. Stanisław Niebrzydowski i Jakub Piernicki z klasy 4TRL reprezentować będą naszą szkołę w kolejnym etapie olimpiady.

Etap okręgowy odbędzie się 1 grudnia. Uczniowie, którzy najlepiej poradzą sobie z zestawem 25 pytań wielokrotnego wyboru, zakwalifikują się do finału, który odbędzie się tradycyjnie w Poznaniu, w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki, 4 marca 2016 r. 

olimpiada.jpg