Walentynki w Bibliotece

2017-02-14 09:31:00

Zapraszamy do zabawy czytelniczej w ramach Święta Zakochanych 14 lutego! 
Na czym ona polega?
Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich, zarówno uczennice, uczniów jak i Grono Pedagogiczne na…. RANDKĘ W CIEMNO:)
Na stoliku w Bibliotece czekają już zapakowane książki. Każdy ma szansę wybrać swoją tajemniczą paczkę i zabrać ją do domu, by razem z bohaterami wylosowanej powieści spędzić wspólnie wieczór, a może nawet i kilka wieczorów.
Wszyscy, którzy zechcą wziąć udział w zabawie, muszą postawić na niespodziankę, zagadkę, tajemnicę - wszak na randce w ciemno wszystko się może zdarzyć! Książek, podobnie jak ludzi, nie powinno oceniać się po okładce.
Dlatego też nasze kandydatki i kandydaci na randkę są opakowani w papier, a tytuły pozostają niespodzianką!
Wypożycz, rozpakuj i daj się zaskoczyć!

s4_randka_w_ciemno_z_ksiazka_.jpg