Zagadki logiczne i matematyczne

2018-04-24 10:00:00

18 kwietnia 2018 w naszej szkole odbył się I Powiatowy Konkurs Matematyczny „Zagadki logiczne i matematyczne” dla uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia. Wzięło w nim udział 15 uczniów z trzech szkół powiatu kartuskiego. Zmagania zaczęły się od rozwiązywania testu. Następnie uczniowie podjęli walkę w drugim etapie. Wyzwanie nie było proste, ponieważ trzeba było uporać się z takimi zadaniami jak: zagadki matematyczne, sudoku czy domino. Młodzież z zaangażowaniem oraz w dobrym humorze przystępowała do rozwiązywania poszczególnych zadań. Rywalizacja była emocjonująca, ponieważ liczyła się szybkość
i poprawność odpowiedzi. Po zliczeniu punktów komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie

II miejsce – Branżowa Szkoła I Stopnia w Sierakowicach

III miejsce – Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

DSC_0199.JPG

DSC_0200.JPG

DSC_0229.JPG

DSC_0230.JPG