Kadra pedagogiczna

Nauczyciele ZSZiO w Żukowie 2018/2019

 

lp.

nazwisko i imię nauczyciela

przedmioty

  1.  

Biernacki Szymon

wychowanie fizyczne

  1.  

Błażejczyk Daniel

wychowanie fizyczne, samoobrona, przedmioty zawodowe w klasach mundurowych

  1.  

Bronk Aleksandra

edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty zawodowe

  1.  

Czechowska-Szczudrawa Iwona

przedmioty zawodowe

  1.  

Chróścielewska Monika

wychowanie fizyczne, samoobrona

  1.  

Dagiel Katarzyna

język angielski

  1.  

Hinca Wioleta

język angielski

  1.  

Jacowicz Elżbieta

język angielski

  1.  

Jereczek Krystyna

przedmioty zawodowe

  1.  

Jurewicz Klaudia

wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie

  1.  

Kamińska Alina

psycholog szkolny

  1.  

Kazana Joanna

matematyka

  1.  

Klimkiewicz Danuta

język polski, biblioteka

  1.  

Klimkiewicz Marek

wychowanie fizyczne

  1.  

Koszałka Dorota

matematyka

  1.  

Korbut Krystyna

przedmioty zawodowe

  1.  

Krampa Marek

religia

  1.  

Kuberska Martyna

pedagog, doradca zawodowy

  1.  

Landowski Patryk

historia, wiedza o społeczeństwie

  1.  

Leszczyńska-Rubin Celina

biologia, chemia

  1.  

Machutt Maria

matematyka

  1.  

Makowska Wiesława

historia

  1.  

Malikowski Sylwester

religia

  1.  

Marchewicz Ennata

przedmioty zawodowe, geografia

  1.  

Mikosz Daniel

język angielski

  1.  

Paluch Lucyna

przedmioty zawodowe

  1.  

Peplińska Teresa

język angielski

  1.  

Pleszyniak Radosław

informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

  1.  

Puzdrowski Łukasz

język rosyjski

  1.  

Redlicki Robert

język polski

  1.  

Rychert Agnieszka

przedmioty zawodowe

  1.  

Rotter Magdalena

język angielski

  1.  

Sirocka Kamila

język angielski

  1.  

Skierka Ewa

język polski

  1.  

Stryjewska Małgorzata

matematyka

  1.  

Szufel Krystyna

język angielski

  1.  

Szwed Jolanta

język niemiecki

  1.  

Szwichtenberg-Cirocka Celina

przedmioty zawodowe

  1.  

Szymańska Hanna

matematyka, przedmioty zawodowe

  1.  

Świerczyński Szymon

język niemiecki

  1.  

Treder Brygida

geografia

  1.  

Walentowska Alicja

pedagog

  1.  

Wołoszyk Aleksandra

przedmioty zawodowe

  1.  

Wulgaris Piotr

religia

  1.  

Ziółkowska  Aleksandra

fizyka, matematyka

  1.  

Buczek Bartłomiej

przedmioty zawodowe

  1.  

Bukowski Maciej

przedmioty zawodowe mundurowe

  1.  

Formela Magdalena

przedmioty zawodowe mundurowe

  1.  

Gurzęda Monika

przedmioty zawodowe

  1.  

Jastrząbek Michał

przedmioty zawodowe

  1.  

Kloka Marek

przedmioty zawodowe

  1.  

Kotwica Tomasz

przedmioty zawodowe

  1.  

Niebuda Jędrzej

przedmioty zawodowe

  1.  

Topolski Zdzisław

przedmioty zawodowe

  1.  

Ziniewicz Agnieszka

przedmioty zawodowe mundurowe