Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem pracy zdalnej wraz z załącznikami 

Komunikat dla uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia

 

UWAGA!

 

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 30 listopada 2020 r. uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami mogą odbywać praktyki u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.

Komunikat MEN - czytaj więcej

 

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

w Żukowie

 

Bezpieczny internet

Internet jest nieocenionym źródłem wiedzy, dzięki niemu mamy również możliwość prowadzenia swobodnej komunikacji z rodziną czy znajomymi. W obecnej trudnej sytuacji internet umożliwia nam prowadzenie edukacji on-line, dzięki czemu Państwa dzieci podczas kwarantanny mogą kontynuować naukę. Wielu osobom wydaje się, że w internecie jest się bezpiecznym i anonimowym, że nie ma żadnego zagrożenia. To duży błąd i taka beztroska może doprowadzić do poważnych, realnych, negatywnych skutków korzystania z internetu. Dzieci i młodzież są szczególnie narażone na ataki, głównie ze względu na brak świadomości, że ich nieodpowiedzialne zachowania w sieci mogą się obrócić przeciwko nim. Dlatego tak ważne jest, aby rodzice zadbali o bezpieczeństwo w sieci zarówno swoje jak i swoich pociech. Dzieci powinny zrozumieć jakie są zalety, ale też i zagrożenia korzystania z internetu.

 

Jak rodzice mogą chronić dziecko w sieci?

Plan zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV technikum w ZSZiO

Data Klasa Grupa Nauczyciel Liczba godzin Sala

25.11.2020

  godz. 14.20  

 IV TE  I Lucyna Paluch 3 318

25.11.2020

godz. 12.30

IV TL I Agnieszka Rychert 4 Aula

26.11.2020

godz. 12.15

IV TE II Lucyna Paluch 4 Aula

26.11.2020

godz. 14.15

IV TKP    kolej    Marek Naczk 4 319

27.11.2020

godz. 8.00

IV TL II Agnieszka Rychert 4 318

27.11.2020

godz. 13.30

  IV TKP   porty Agnieszka Rychert 4  311

 

Bardzo prosimy o zapoznanie się z Informacją dla uczniów uczestniczących w zajęciach na terenie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie w okresie zagrożenia epidemiologicznego COVID-19

 

Dyrekcja

Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

Samotność w czasie pandemii

„Samotność jest zabójcą. Okazało się, że bardziej przybliża ryzyko śmierci niż zła dieta, otyłość, picie alkoholu i brak ćwiczeń fizycznych, szkodzi podobnie jak intensywne palenie.” 

Fragment z artykułu

7,163393,25474080,samotnosc-zabija-nas-po-cichu-przyczynia-sie-do-bezsennosci.html

 

Zdalne nauczanie trwa w najlepsze... a osoby pracujące i uczące się w domu coraz bardziej odczuwają izolację społeczną. Trochę oddechu było latem, teraz znowu zamknięcie… jak radzić sobie z tą sytuacją?Partnerzy


© Copyright - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie
Wykonane przez daniel.darul.pl na podstawie stylu Bootstrap