Nasza szkoła nawiązała współpracę z firmą Maciosoft, od której zakupiła licencję na oprogramowanie SPEDTRANS.
Z oprogramowania korzystać będą uczniowie kształcący się w zawodach technik logistyk, technik spedytor, technik eksploatacji portów i terminali oraz technik transportu drogowego.
Oprogramowanie SPEDTRANS to flagowy produkt firmy Maciosoft, która jest liderem oprogramowania dla branży TSL - transportowej, spedycyjnej i logistycznej. Program SPEDTRANS to wielomodułowy system klasy TMS. Zawiera ponad 200 modułów i funkcjonalności, ponad 100 integracji z zewnętrznymi bazami danych, bankami, systemami GPS, urządzeniami mobilnymi, itp. Oprogramowanie SPEDTRANS to zatem nie tylko wystawianie zleceń transportu i spedycji czy wystawianie faktur, to także szereg modułów dodatkowych wspomagających procesy logistyczne w firmie. Cyfryzacja umożliwia nam dostęp do wszystkich aspektów funkcjonowania firmy transportowej czy spedycyjnej, pozwala m.in.: na integrację z giełdami transportowymi, telematyką/GPS, mapami cyfrowymi, programami magazynowymi oraz księgowymi, bankami, planowanie tras, analizę rentowności zleceń i wiele, wiele innych.
Z oprogramowania korzysta ponad 2000 firm w Polsce oraz całej Europie. Poza oprogramowaniem Maciosoft ma bogate doświadczenie także w projektowaniu rozwiązań infrastruktury serwerowej, dzięki czemu dostarcza kompleksowe rozwiązania dla Klientów.
Organizujemy szkolenia, które pozwalają na szczegółowe poznanie programu SPEDTRANS i dają możliwość prezentacji nowych modułów, dzięki którym Klienci mogą pracować w programie na zaawansowanym poziomie, wykorzystując w pełni funkcjonalności oprogramowania SPEDTRANS.
MACIOSOFT stawia na ciągły rozwój, wspiera młodych i ambitnych ludzi dając im możliwość stawiania pierwszych kroków w branży IT. Praktyki, staże dają szanse na uzupełnienie wiedzy zdobytej w szkole i zdobycie cennego doświadczenia.
Po więcej informacji zapraszamy na https://www.listprzewozowy.com.pl
Branżowe Symulacje Biznesowe to narzędzie przeznaczone do nauki prowadzenia działalności gospodarczej oraz podstaw przedsiębiorczości.
W ramach symulacji uczestnicy podejmują realne decyzje biznesowe zarządzając wirtualnym przedsiębiorstwem doświadczając biznesu m.in.: tworzą stanowiska pracy, zatrudniają pracowników, ustalają wynagrodzenia, kupują sprzęt, inwestują w reklamę tradycyjną oraz internetową, ustalając ceny. Uczestnicy stają się Projekt Menedżerami i podejmują realistyczne decyzje związane z prowadzeniem projektu w firmie.
Wirtualny biznes – realne kompetencje
W wirtualnej rzeczywistości młodzież wcieli się w rolę przedsiębiorców prowadzących firmę produkcyjną lub usługową. Atrakcyjna forma wizualna, dostępność platformy online oraz wykorzystanie mechanizmów grywalizacji mają za zadanie zaangażować młodzież w rozgrywkę toczącą się w doskonale odwzorowanych warunkach rynkowych.
W naszej szkole Certyfikat Trenera Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS otrzymała Pani Agnieszka Rychert.
Dzięki wdrożeniu Branżowych Symulacji Biznesowych, nasza szkoła dołączyła do elitarnego grona Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości, do którego należą szkoły, uczelnie, instytucje oraz firmy z całej Polski.
Więcej informacji o Branżowych Symulacjach Biznesowych można uzyskać na stronie www.revas.pl.
© Copyright - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie Wykonane przez daniel.darul.pl na podstawie stylu Bootstrap