668 213 866 | 58 681 85 12         zsziozukowo@wp.pl

Kursy Umiejętności Zawodowych

 

Harmonogram kursów 2019/2020 
       
Zespół Szkół Technicznych
ul. Mściwoja II 24
83-300 Kartuzy 
 
 Lp  Zawód  Klasa  Termin kursu
1  Cukiernik III 02.09.2019 - 27.09.2019
2  Mechanik pojazdów saochodowych III 02.09.2019 - 27.09.2019
3  Fryzjer III 02.09.2019 - 27.09.2019
4  Elektromechanik III 02.09.2019 - 27.09.2019
5  Sprzedawca  III 28.10.2019 - 22.11.2019
6  Mechanik pojazdów samochodowych  II 28.10.2019 - 22.11.2019
7  Sprzedawca  II 25.11.2019 - 20.12.2019
8  Kucharz  II 27.01.2020 - 21.02.2020
9  Mechanik pojazdów samochodowych  I 27.01.2020 - 21.02.2020
10  Stolarz  III 24.02.2020 - 20.03.2020
11  Monter sieci i urządzęń sanitarnych  II 24.02.2020 - 20.03.2020
12  Fryzjer II 24.02.2020 - 20.03.2020
13  Blacharz samochodowy I 24.02.2020 - 20.03.2020
14  Cukiernik  I 23.03.2020 - 23.04.2020 
15  Elektryk I 23.03.2020 - 23.04.2020 
16  Stolarz  I 23.03.2020 - 23.04.2020 
17  Fryzjer I 27.04.2020 - 22.05.2020 
18  Kucharz  I 27.04.2020 - 22.05.2020  
19  Sprzedawaca  I 27.04.2020 - 22.05.2020  
20   Stolarz II 25.05.2020 - 19.06.2020 
       
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Tczewie
ul. Sobieskiego 10
83-110 Tczew
       
Lp. Zawód  klasa  Termin kursu
1 Blacharz samochodowy  II 02.12.209 - 20.12.2019
i
07.01.2020 - 10.01.2020
2 Monter sieci i instalacji sanitarnych I 02.12.2019 - 20.12.2019
i
07.01.2020 - 10.01.2020 
3  Ślusarz  I 02.12.2019 - 20.12.2019
i
07.01.2020 - 10.01.2020 
4 Elektromechanik pojazdów samochodowych  III 27.01.2020 - 21.02.2020  
5 Piekarz I 27.01.2020 - 21.02.2020 
6 Operator obrabiarek skrawających  I 24.02.2020 - 20.03.2020
7 Murarz - tynkarz I 24.02.2020 - 20.03.2020
8 Kamieniarz  I 24.02.2020 - 20.03.2020
9 Lakiernik samochodowy  I 23.03.2020 - 03.04.2020
i
15.04.2020 - 30.04.2020 
10 Elektromechanik pojazdów samochodowych  I 04.05.2020 - 29.05.2020
11 Tapicer  I 04.05.2020 - 29.05.2020 
12 Elektromechanik I 04.05.2020 - 29.05.2020 
       
       
Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze 
ul. Botaniczna 66
65-392 Zielona Góra 
       
 Lp.  Zawód  Klasa  Termin kursu
1  Kamieniarz   III 03.09.2019 - 29.09.2019  
2  Operator obrabiarek skrawających   III 03.09.2019 - 29.09.2019  
3  Lakiernik  III 30.09.2019 - 27.10.2019 
4  Fotograf   III 30.09.2019 - 27.10.2019 
5  Lakiernik   II 28.10.2019 - 24.11.2019  
6  Operator obrabiarek skrawających   II 28.10.2019 - 24.11.2019  
7  Piekarz   II 28.10.2019 - 24.11.2019  
8  Fotograf   II 13.01.2020 - 23.02.2020  
9  Piekarz  III 13.01.2020 - 23.02.2020  
10  Rolnik II 24.02.2020 - 22.03.2020
       
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 
ul. Aleja Leśna 2 
87-300 Brodnica
Lp.  Zawód Klasa Termin kursu
1  Elektromechanik pojazdów samochodowych  II 28.10.2019 - 22.11.2019 
2  Elektromechanik  II 07.01.2020 - 24.01.2020 
       
Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej 
ul. Młyńska 8 
77-100 Bytów
Lp.  Zawód Klasa Termin kursu
1  Cukiernik  II 09.09.2019 - 04.10.2019  
2  Monter sieci, urządzęń i instalacji sanitarnych III 07.10.2019 - 31.10.2019  
3  Elektryk II 07.10.2019 - 31.10.2019
4  Ślusarz  III 04.11.2019 - 29.11.2019 
5  Tapicer III 04.11.2019 - 29.11.2019  
6  Murarz - Tynkarz  II 27.01.2020 - 21.02.2020  
7  Kucharz  III 24.02.2020 - 20.03.2020  
8  Tapicer  II 23.03.2020 - 08.04.2020 
9  Tapicer  III 23.03.2020 - 08.04.2020  
10  Wędliniarz  III  
11  Kowal I  

 

 

© Copyright - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie
Wykonane przez daniel.darul.pl na podstawie stylu Bootstrap