668 213 866 | 58 681 85 12         sekretariat@zsziozukowo.pl

ZSZIO Strona główna Historia szkoły 70-lecie szkoły Kierunki kształcenia Dyrekcja Grono pedagogiczne Psycholog i pedagog Doradca zawodowy Biblioteka Przetargi i zamówienia publiczne Kontakt RODO Deklaracja dostępności Rekrutacja 2024/2025 Informacje dla kandydata Liceum Ogólnokształcące Technikum Branżowa Szkoła I stopnia Rok szkolny 2023/2024 Kalendarz roku szkolnego Terminy konsultacji Wychowawcy klas Samorząd Uczniowski Rada Rodziców Dokumenty szkolne Strefa uczniów Plan lekcji Zastępstwa Godziny zajęć Dziennik Wykaz podręczników Opieka zdrowotna nad uczniami Matura Egzamin zawodowy Praktyki zawodowe Pracodawcy Oferty pracy od pracodawców Praktyki w Technikum Praktyczna nauka zawodu w Branżowej Szkole I stopnia Kursy Umiejętności Zawodowych Oprogramowanie branżowe Partnerzy Firmy partnerskie Uczelnie wyższe Innowacje Pedagogiczne Klasy mundurowe - Obrona Terytorialna Klasy mundurowe - Straż Graniczna Aktywności uczniów Konkursy szkolne Konkursy pozaszkolne Wolontariat Szkolny Klub Sportowy Sukcesy uczniów Projekty ERASMUS+ KA210 Mind Your Future, Be Food Aware ERASMUS+ Kształcenie i szkolenie zawodowe ERASMUS+ Edukacja Szkolna ERASMUS+ POWER VET 2018-2020 ERASMUS+ POWER VET 2016-2018 Przez sport do wojska Złote Szkoły NBP Lekcje z ZUS Twoje dane – twoja sprawa Dostosowanie oferty kształcenia do potrzeb branż kluczowych gospodarki poprzez system wsparcia uczniów i nauczycieli oraz doradztwo zawodowe w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Kartuskiego Dostosowanie oferty kształcenia do potrzeb branż kluczowych gospodarki poprzez modernizację i wyposażenie infrastruktury szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kartuskiego

Grono pedagogiczne

 

Grono pedagogiczne

w roku szkolnym 2023/2024

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczane przedmioty

Białek Małgorzata

bibliotekarz

Bielecka-Mateja Anna

język polski

Biernacki Szymon

wychowanie fizyczne

Bogdanowski Marek

przedmioty zawodowe

Brillowska Emilia

doradca zawodowy

Cylka Wioleta

chemia

Czapczyk Kazimierz

przedmioty zawodowe

Czechowska-Szczudrawa Iwona

przedmioty zawodowe

Dagiel Katarzyna

język angielski

Darul Anna

przedmioty zawodowe

Darul Daniel

informatyka, przedmioty zawodowe

Formela Kaja

język angielski

Gełdon Edyta

język polski

Glembin Mateusz

religia

Gładkowski Jarosław

język angielski

Jańczyk Magdalena

fizyka

Jastrząbek Michał

przedmioty zawodowe

Jóźwik Krystian

historia, historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie

Jurewicz Klaudia

wychowanie fizyczne

Kaizer Adam

przedmioty zawodowe

Kazana Joanna

matematyka

Kijewski Dawid

religia

Klimkiewicz Danuta

język polski, bibliotekarz

Klimkiewicz Marek

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Klinkosz Katarzyna

pedagog, przedmioty zawodowe

Kloka Marek

przedmioty zawodowe

Kołodziej Beata

przedmioty zawodowe

Kostuch Michał

wychowanie fizyczne

Koszałka Dorota

matematyka

Kotwica Tomasz

przedmioty zawodowe

Kruglak Katarzyna

psycholog

Lademann Tomasz

przedmioty zawodowe

Leszczyńska-Cichosz Małgorzata

historia, historia i teraźniejszość, podstawy przedsiębiorczości, biznes i zarządzanie

Leszczyńska-Rubin Celina

biologia

Lewandowski Michał

przedmioty zawodowe

Łenski Łukasz

przedmioty zawodowe

Łukaszewski Igor

przedmioty zawodowe

Łuczyszyn-Górska Dorota

język niemiecki

Makowska Wiesława

historia, historia i teraźniejszość

Marchewicz-Cetkowska Ennata

przedmioty zawodowe

Miotk Weronika

matematyka, informatyka

Matuszewska-Cymann Karolina

język polski

Naczk Marek

przedmioty zawodowe

Narloch Piotr

przedmioty zawodowe

Niebuda Jędrzej

przedmioty zawodowe

Nitka Dawid

wychowanie fizyczne

Pakura Renata

język angielski

Paluch Lucyna

przedmioty zawodowe

Pastuszak-Skrzypczak Alicja

fizyka

Peplińska Teresa

język angielski

Pleszyniak Radosław

informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty zawodowe, edukacja wojskowa

Porwicka Żaneta

przedmioty zawodowe

Pytel Natalia

przedmioty zawodowe

Rotter Magdalena

język angielski

Sirocka Kamila

język angielski

Skierka Ewa

język polski

Sobczyk Bernard

przedmioty zawodowe

Stryjewska Małgorzata

matematyka, informatyka

Szatkowski Grzegorz

religia

Szwed Jolanta

język niemiecki

Szymańska Hanna

matematyka, informatyka

Teterycz Renata

pedagog specjalny

Treder Brygida

geografia

Wiśniewski Krzysztof

język niemiecki

Wróblewska Magdalena

przedmioty zawodowe

Ziółkowska Aleksandra

fizyka, matematyka

Żołna-Niedbała Agnieszka

przedmioty zawodowe

© Copyright - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie
Wykonane przez daniel.darul.pl na podstawie stylu Bootstrap