668 213 866 | 58 681 85 12         sekretariat@zsziozukowo.pl

ZSZIO Strona główna Historia szkoły 70-lecie szkoły Kierunki kształcenia Dyrekcja Grono pedagogiczne Psycholog i pedagog Doradca zawodowy Biblioteka Przetargi i zamówienia publiczne Kontakt RODO Deklaracja dostępności Rekrutacja 2024/2025 Informacje dla kandydata Liceum Ogólnokształcące Technikum Branżowa Szkoła I stopnia Rok szkolny 2023/2024 Kalendarz roku szkolnego Terminy konsultacji Wychowawcy klas Samorząd Uczniowski Rada Rodziców Dokumenty szkolne Strefa uczniów Plan lekcji Zastępstwa Godziny zajęć Dziennik Wykaz podręczników Opieka zdrowotna nad uczniami Matura Egzamin zawodowy Praktyki zawodowe Pracodawcy Oferty pracy od pracodawców Praktyki w Technikum Praktyczna nauka zawodu w Branżowej Szkole I stopnia Kursy Umiejętności Zawodowych Oprogramowanie branżowe Partnerzy Firmy partnerskie Uczelnie wyższe Innowacje Pedagogiczne Klasy mundurowe - Obrona Terytorialna Klasy mundurowe - Straż Graniczna Aktywności uczniów Konkursy szkolne Konkursy pozaszkolne Wolontariat Szkolny Klub Sportowy Sukcesy uczniów Projekty ERASMUS+ KA210 Mind Your Future, Be Food Aware ERASMUS+ Kształcenie i szkolenie zawodowe ERASMUS+ Edukacja Szkolna ERASMUS+ POWER VET 2018-2020 ERASMUS+ POWER VET 2016-2018 Przez sport do wojska Złote Szkoły NBP Lekcje z ZUS Twoje dane – twoja sprawa Dostosowanie oferty kształcenia do potrzeb branż kluczowych gospodarki poprzez system wsparcia uczniów i nauczycieli oraz doradztwo zawodowe w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Kartuskiego Dostosowanie oferty kształcenia do potrzeb branż kluczowych gospodarki poprzez modernizację i wyposażenie infrastruktury szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kartuskiego

Sukcesy uczniów

Finał XI edycji ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego

 

W dniu 04.03.2024 r. dwie uczennice z klasy IV TL - Natalia Krefft oraz Aleksandra Sonntag, które uzyskały najwyższy wynik w I etapie konkursu, wzięły udział w finale XI edycji ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego, który odbył się w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni.

Dziewczyny dzielnie reprezentowały naszą szkołę.

W konkursie wzięło udział 110 osób z całej Polski.

Jesteśmy dumni!!!

I miejsce w Polsce w Konkursie Logistycznym dla Dominika Szadach z klasy IV TL

 

Uczeń klasy 4TL Dominik Szadach został ZWYCIĘZCĄ

Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego,

którego organizatorem była Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni!

 

Dominik w miesiącu lutym brał udział w pierwszym etapie konkursu, do którego poza nim zakwalifikowało się aż pięcioro uczniów z naszej szkoły!

Dominik zwyciężając w konkursie zdobył między innymi indeks gdyńskiej uczelni, co dla tegorocznego maturzysty jest nie lada kąskiem!

 

Gratulujemy!

 

Dyrekcja

Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

w Żukowie

Konkurs XXV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijne

 

 

Miło nam poinformować, że w Franciszek Podgórski z klasy II GOT zakwalifikował sie do etapu diecezjalnego XXV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Etap diecezjalny odbędzie się 21 kwietnia 2021 r.  

W tym roku tematyka konkursu dotyczy Księgi Ezechiela oraz Ewangelii wg Św. Jana.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Dyrekcja 

Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

w Żukowie

 

V Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

 

 

 

 

Uczniowie klasy IV TL uczestniczyli w  tegorocznej V edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.

W zawodach I stopnia Dominik Szadach osiągnął najlepszy wynik i zakwalifikował się do II etapu okręgowego, który odbył się 5 marca za pośrednictwem platformy MS Teams.

Wyścig do ścisłego finału Olimpiady stał na bardzo wysokim poziomie. Niestety, Dominik nie dołączył do grona 38 finalistów, jednak należy zaznaczyć, że na drodze do etapu okręgowego pokonał wielu uczestników z całej Polski.

Gratulujemy wytrwałości i życzymy dużo sukcesów w kolejnych konkursach!

© Copyright - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie
Wykonane przez daniel.darul.pl na podstawie stylu Bootstrap